X
تبلیغات
زولا

دانلود پی پر ویو کشتی کج

دانلود کلیه پی پر ویو های wwe

نتایج پی پی وی تی ال سی 2012ادرس وبسایت:       wweppv.ir       


مسابقه اول : ری میستریو و سین کارا دربرابر رودز اسکالرز
برنده مسابقه : تیم رودز اسکالرز
نحوه برد : در انتهای مسابقه که به صورت تیبلز مچ بود ، کودی رودز توانست سین کارا را روی میز بیندازد و تیم رودز اسکالرز برنده بازی شد .
مسابقه دوم : آرتروث دربرابر آنتونیو سزارو
برنده مسابقه : آنتونیو سزارو
نحوه برد : سزارو یک آپرکات اجرا کرده و بعد هم با استفاده از نوچرالایزر برنده مسابقه میشود. بعد از مسابقه مت استرایکر به رینگ می رود و از سزارو می پرسد که نظر تو راجع به عقیده منفی مردم نسبت به تو چیست ؟ سزارو مت استرایکر را کنار می زند و می گوید : " من ابرقدرت هستم و شما دارید خودتان را هو می کنید چون به خودتان هم احترام نمیگزارید. ".
دالف زیگلر در بک استیج دیده می شود . دالف می گوید که مسابقه امشب ناعادلانه است . او میگوید که جان سینا یک بار کیف مانی این د بنک را از دست داده ولی دوباره به او فرصت داده شده است. او می گوید من با بردن سینا چیزی به دست نمی آوریم . من می خواهم که اگر سینا باخت کریرش تمام شود.دالف می گوید که سینا لیاقت این شانس را ندارد و می گوید که در حال حاضر ستاره روبه رشد کمپانی است. دالف اضافه می کند " من خوشحالم که این مسابقه ثبت شده است چون عین همیشه می خواهم شو را بدزدم و خودم برترین نفر این شو باشم "
میز برای یکی دیگر از ادیشن های میز تی وی بیرون می آید . میهمانان او در میز تی وی گروه تری ام بی هستند. گروه شامل مکینتایر ، اسلیتر و جیندر ماهال . تری ام بی در کل ست دارند می رقصند و میز از آنها می پرسد که چند سالشان است و می گوید سوالاتی دارد . اسلیتر صحبت های میز را قطع می کند و می گوید که ما یک گروه فوق العاده هستیم . او می گوید که در اسلمی آواردز فردا در شو راو نیز ما اجرا خواهیم داشت.تری ام بی به گزارشگران اسپانیایی می گوید که باید گوش کنند و از این به بعد به زبان انگلیسی صحبت کنند. درو مکینتایر و ماهال آنها را به رینگ آورده و به کف رینگ می اندازند. ریکاردو رودریگز سعی دارد که آنها را متوقف کند. آلبرتو دلریو می آید و آنهارا نجات می دهد. بعد به تری ام بی حمله کرده ولی از آنجا که تعداد بیشتر بود کاری پیش نبرد. میز در اینجا کمک می کند و می گوید یک پارتنر پیدا کرده و با آنها مسابقه خواهند داد. بعد از این هواداران شعار ما رایدر را می خواهیم سر دادند.
دنیل برایان با کین دیده می شود. برایان می گوید نمی دانم چه چیزی از رایبک توقع داشته باشم . کین می گوید نگران نباش رایبک از پس کار بر می آید . اگر رایبک گرسنه است ما به او شیلد را به عنوان غذا می دهیم. کین می گوید ما گروه شیلد را آتش خواهیم زد. دنیل برایان نیز موافق است و شعار یس سر می دهد!!!
در جایی دیگر مت استرایکر با وید برت دیده می شود. مت می پرسد که نظرت راجع به بازی چیست ؟ وید جواب می دهد من شنیده ام که کوفی خودش را گربه وحشی می داند من این گربه وحشی را سر جایش می نشانم و خودم قهرمان جدید بین قاره ای می شوم.
مسابقه سوم : کوفی کینگستن دربرابر ویدبرت
برنده مسابقه : کوفی کینگستن
نحوه برد : وید می خواهد بولهمر را اجرا کند ولی کوفی چرخیده و ترابل این پردایز را اجرا می کند.
سی ام پانک در اسکای باکس اختصاصی خودش دیده می شود و می گوید که همه می خواهند بدانند که وضعیت او چگونه است. در اینجا هیمن فریاد می زند به کوری چشمان همه!!! هیمن می گوید این زبانی است که این مردم می فهمند . پانک می گوید رایبک را دوبار با استفاده از توانایی هایش شکست داده. او می گوید رایبک زرنگ است چون حالا می تواند عامل باختش را داور بگوید!!! . پانک ادامه می دهد که من امشب ابزار خودم را دارم و آرزو می کنم که شیلد رایبک را روی میز خرد کنند. او می گوید که قهرمانی من به عنوان یک قهرمان مدرن تازه آغاز شده است و همچنان ادامه خواهد داشت.
مسابقه چهارم : رایبک و تیم هل نو دربرابر گروه شیلد
برنده مسابقه : گروه شیلد
نحوه برد : امبروز و رینز با یک پاور بامب دنیل برایان را روی میز خرد کرده و برنده می شوند.
مسابقه پنجم : نیومی دربرابر ایو تورس
برنده مسابقه : ایو تورس
نحوه برد : ایو با استفاده از اسپینینگ نک بریکر ( درحالت چرخشی ) موفق به بردن این مسابقه می شود.
مت استرایکر در بک استیج با بیگ شو دیده می شود. او می پرسد که شانس های شیمس برای برد از نظر تو چیست ؟ او پاسخ داد زیرکانه ترین کاری که او می توانست انجام دهد این بود که من را در اسمکدان مجروح کند و محکم تر به من ضربه بزند. او می گوید که شمیس الان در دردسر بزرگی افتاده است. بیگ شو می گوید که او 31 بار به من ضربه زد و این می توانست هر کسی را تا آخر عمر مصدوم کند ولی من الان اینجا هستم و آماده مسابقه.او می گوید که من شیمس را ناک اوت می کند و با صندلی به او ضربات سنگین می زنم و آماده دفاع از تایلم خواهم بود.
مسابقه ششم : شیمس دربرابر بیگ شو
برنده مسابقه : بیگ شو
نحوه برد : بیگ شو ناک اوت پانچ را اجرا می کند ولی شیمس در 2.5 کیک اوت می کند. بعد بیگ شو برای صندلی به بیرون رینگ رفته و یک صندلی با سایز بسیار بزرگ را برای اینکار پیدا می کند و با آن به شیمس ضربه زده و سپس کاور می کند.
ای جی جان را سورپرایز کرده و به او سلام میدهد. جان سینا از ای جی می پرسد که پیراهن من از کجا آورده ای ؟ ای جی می گوید خواستم برای همه پشتیبانی هایت از تو تشکر کنم و قبل از مسابقه برایت آرزوی موفقیت کنم. جان سینا می گوید که تشکر را نگه دار وقتی که من هویت دالف زیگلر را از او گرفتم ، آن را بیان کن. ای جی می گوید ویکی و دالف زندگی را برایش جهنم کرده اند و از سینا می خواهد که مسابقه راببرد و سپس می گوید بی صبرانه منتظر برد است و سالن را ترک می کند.
مسابقه هفتم : تری ام بی دربرابر میز ، دلریو و بروکلین براولر
برنده مسابقه : میز و دلریو و بروکلین براولر
نحوه برد : دمیز روی جیندر ماهال اسکال کراشینگ فنالی را اجرا کرده و سپس بروکلین براولر با یک باستن کرب جیندر را وادار به تپ اوت می کند.
مسابقه هشتم : جان سینا دربرابر دالف زیگلر
برنده مسابقه : دالف زیگلر
نحوه برد : جان سینا نردبان را ست می کند تا از آن بالابرود ولی ای جی ناباورانه نردبان را سرنگون می کند. و با لبخندی خارج می شود. دالف که شکه شده است نردبان را ست کرده و بالا میرود و چمدانش را مجدد به دست می آورد.نتایج به صورت خلاصه:


مسابقه اول: تگ تیم مچ …………………………………………………… >> برنده: کودی رودز و دیمین ساندو<<

(Rey Mysteryo & Sin Cara vs Rohds Scaler)

مسابقه دوم: انتونیو سزارو در مقابل ار ترود ………………………………………………..>> برنده: انتونیو سزار<<

مسابقه سومکوفی کینگستون در مقابل وید بررت ……………………………………….>> برنده: کوفی کینگستون<<

مسابقه چهارم: تگ تیم مچ ……………………………………………………...>> برنده:د شیلد<<

(The Shield vs Team Hell No & Ry Back)

مسابقه پنجم: ایو تورس در مقابل نیومی   ………………………………………………………….>> برنده: ایو تورس<<

مسابقه ششم: بیگشو در مقابل شیمس ……………………………………………………….>> برنده: بیگ شو<<

مسابقه هفتم:تگ تیم مچ…………………………………..>> برنده: دمیز دل ریو <<

(Three MB Vs Alberto Del Rio & The Miz & Brocklin Brawler)

مسابقه هشتم: جان سینا در مقابل داف زیگلر …………………………………………….>> برنده: داف ذیگلر<<


برای دانلود این پی پر ویو بر روی دانلود کلیک کنید.


دانلودمطالب مرتبط:دانلود پی پر ویو تی ال سی 2012


دانلود پی پر ویو تی ال سی 2013


دانلود پی پر ویو تی ال سی 2016 به صورت مسابقه مسابقه


دانلود پی پر ویو تی ال سی 2016


دانلود پی پر ویو تی ال سی 2009


دانلود پی پر ویو تی ال سی 2015 به صورت مسابقه مسابقهدانلود هل این سل 2012


نتایج نایت اف چمپیون 2012


نتایج پی پر ویو سامراسلم 2012


نتایج ppv no way out 2012


دانلود نایت اف چمپیونز 2012


دانلود پی پر ویو رویال رامبل 2012

دانلود پی پر ویو المنیشن چمبر 2012

دانلود رسلمنیا 28

دانلود مراسم هال اف فیم 2012

دانلود پی پر ویو اکستریم رولز 2012

دانلود اور د لیمیت 2012

دانلود نو وی اوت 2012

دانلود مانی این د بنک 2012


دانلود پی پر ویو سامراسلم 2012

تاریخ ارسال: سه‌شنبه 24 اسفند 1395 ساعت 16:26 | نویسنده: satan | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.