دانلود پی پر ویو کشتی کج

دانلود کلیه پی پر ویو های wwe

نتایج کامل پی پی ویو اکستریم رولز 2011
Image result for extreme rules 2011 matchادرس وبسایت:       wweppv.ir       

مسابقه اول:مسابقه لست من استندینگ مچ بین رندی اورتون و سی ام پانک:مسابقه Last Man Standing قانون اولین مسابقه پی پی وی بود. پس از ورود اورتن  پانک به همراه نکسوس وارد استادیوم شدند که جنرال منجر راء ایمیلی داد و گفت: نکسوس حق حضور در کنار رینگ را ندارند و باید استادیوم را ترک کنند. بازی آغاز شد و اورتن تا اوایل بازی برتری خفیفی بر حریف دارد تا اینکه پانک یک چوب دستی آورد و چند ضربه به شانه های اورتن وارد کرد. در ادامه پانک یک صندلی در گوشه رینگ قرار داد تا سر اورتن را به آن بکوبد که این خود پانک بود که دچار این اتفاق شد! یک لگد محکم از پانک به سر اورتن زده شد اما اورتن در شماره 8 بلند شد! در ادامه پانک موفق شد که GTS را به اورتن بزند اما باز هم در شماره 9 اورتن برگشت! پانک حملات خود را ادامه داد و یک صندلی برای حمله به اورتن در رینگ گذاشت اما ناگهان اورتن روی همان صندلی یک RKO به پانک زد ولی پانک در شماره 9 بلند شد. پانک، برای زدن GTS روی میز گزارشگران اقدام کرد که اورتن بدل کرد و یک RKO به او زد. در رینگ، اورتن برای زدن پانت کیک آماده می شود که پانک اجازه نداد و یک GTS به او زد و در ادامه با چوب دستی چندین ضربه دیگر به کمر اورتن وارد کرد. در ادامه پانک بالای رینگ رفته است که ناگهان اورتن بلند شد و چند ضربه با چوب دستی به او زد و در همان جا یک RKO زیبا روی هوا روی پانک اجرا کرد و در ادامه پانک نتوانست بلند شود و بازی را واگذار کرد.برنده مسابقه: رندی اورتندر بک استیج شیموس دیده می شود که به تدی لانگ می گوید که نمی خواهد امشب مسابقه ای بر سر تایتل خود داشته باشد ولی لانگ گفت: تو باید در یک Tables Match به مصاف کوفی کینگستون بروی! شیموس کمی بحث کرد و گفت: او یک آمریکائی نیست که بر سر کمربند یونایتد استیتز با من مبارزه کند! اما لانگ گفت: نگرانی که او قهرمان جدید شود ؟ که شیموس با این حرف، جایگاه را ترک کرد.


مسابقه دوم: شیموس (C) در مقابل کوفی کینگستون
این مسابقه به صورت Tables و بر سر کمربند قهرمانی ایالات متحده برگزار شد. بازی آغاز شد و شیموس کار را بهتر شروع کرده است و چندین ضربه محکم به کوفی زد. در ادامه شیموس یک میز را در بیرون رینگ آماده کرد و به رینگ برگشت. کوفی سعی کرد تا شیموس را روی آن پرت کند اما شیموس به او یک شولدر بلاک زد. در ادامه شیموس، کوفی را روی میز پرتاب کرد اما در میان تعجب همگان کوفی از روی میز پرید! در پایان کوفی با یک ضربه شیموس را به بیرون رینگ و کنار همان میز پرتاب کرد. شیموس در حال بلند شدن است که کوفی یک دایو زیبا از کرنر روی شیموس اجرا کرد و باعث شکسته شدن میز و باخت شیموس شد.

برنده مسابقه و قهرمان جدید: کوفی کینگستون

در بک استیج، آرتروث می خواهد با تاد گریشام مصاحبه کند. تاد در حال مطرح کردن سوال خود است که آرتروث به او گفت: خفه شو! در ادامه او گفت: سینا، موریسون و دمیز نمی خواهند با من کشتی بگیرند و برای من توطئه درست کردند! موریسون، فرصت قهرمانی من را دزدید و چیزی که من از آن بدم می آید، دزدی است!


مسابقه سوم: جیم راس و جری لاولر در مقابل مایکل کول و جک سواگر
قانون این بازی Country Whipping Match بود. کول با یک روپوش پلاستیکی در این بازی حاضر شده بود تا از ضربات کمربند در امان باشد! بازی آغاز شد و لاولر و سواگر درگیر شدند که در این بین لاولر عالی کار کرد و با ضربات پشت سر هم کمربند، موجب تگ کردن سواگر با کول شد. ضربات کمربند لاولر و راس روی کول تاثیری ندارد تا اینکه لاولر یک بیگ رایت هند به کول زد و لباس محافظ وی را درآورد. سواگر به بازی رفت و موفق شد روی لاولر کار کند تا اینکه راس به بازی آمد و توانست انگل لاک را روی سواگر اجرا کند! سواگر موفق شد با کول تگ کند اما کول از راس کتک خورد! راس یک کلوسلاین به کول زد و کاور کرد اما سواگر پای او را کشید و از راس توضیح خواست که در همین بین نیز کول با خوش شانسی توانست راس را رول آپ کند و تیم خود را برنده بازی کند.

برنده مسابقه: مایکل کول و جک سواگر

مسابقه چهارم: ری میستریو در مقابل کودی رودز
یک مسابقه فالز کانت انی ور مچ، عنوان و پایانی بر استوری میستریو و رودز بود. مسابقه جذابی که بیرون استادیوم و جایگاه تماشاگران و حتی اتاق های داخل آرنا نیز کشیده شد! یک فلائینگ زیبا در استیج از میستریو اجرا شد. بازی در جایگاه هواداران است و رودز کنترل مسابقه را در آن قسمت در اختیار دارد. میستریو، با سطل آشغال یک ضربه محکم به سر رودز وارد کرد و بالاخره او را وارد استادیوم و رینگ اصلی کرد. در ادامه یک فلائینگ شولدر بلاک از میستریو زده شد و او کاور کرد اما موفق نبود. حالا برای زدن 619 اقدام کرد که رودز جاخالی داد. حالا رودز در کرنر در حال زدن میستریو هست و برای سوپلکس آماده می شود که میستریو یک مایع که در دهانش بود، به صورت رودز پاشید و در همان حالت ایستاده به رودز یک 619 زیبا زد و کار را تمام کرد.

برنده مسابقه: ری میستریو

مسابقه پنجم: لیلا در مقابل میشل مک کول
پیش از آغاز بازی، لیلا در بک استیج به سایر دیواها گفت: شاید این آخرین بازی من باشد و از همه بابت اتفاقات امشب پیشاپیش عذرخواهی کرد و بقیه دیواها نیز برای او آرزوی موفقیت کردند. قانون این مسابقه طوری بود که بازنده باید کمپانی WWE را ترک میکرد. بازی آغاز شد و لیلا در حال انجام پروموهای ورود خود به رینگ است که میشل ناغافل از پشت به او حمله کرد. میشل برای اجرای استایل کلش رفت که لیلا بدل کرد ولی در کاور موفق نبود. هر دو دیوا بسیار خوب کار کردند و کار به جائی رسید که میشل موفق شد که استایل کش را به لیلا بزند و کاور کند اما لیلا در 2 بلند شد و بسیار سریع، میشل را ناگهانی رول آپ کرد و برنده بازی شد.

برنده مسابقه: لیلا

در رینگ، میشل مک کول در حال گریه کردن است و هواداران هم در حال سر دادن شعار خداحافظی برای او هستند، که ناگهان موزیک دیوای جدید و غول پیکر WWE، کارما (آسام کونگ) زده شد و در میان تعجب و البته تشویق تماشاگران با ظاهری عجیب و ترسناک! وارد رینگ شد. میشل کاملا بهت زده شده و التمس می کند. او در حال فرار کردن از رینگ بود که کارما اجازه نداد و فینیشر خود، فیس باستر، ایمپلنت باستر را روی میشل اجرا کرد. در همین حین دیواهای دیگر دیده می شوند که از تلویزیون شاهد این صحنه هستند و کاملا ترسیدند!


مسابقه ششم: کریسچن در مقابل آلبرتو دلریو
این مسابقه به صورت نردبان و برای تصاحب کمربند سنگین وزن جهان برگزار شد. تا اوایل بازی، مسابقه کاملا متعادل بود و هر دو استار سعی کردند که همدیگر را روی نردبان پرت کنند که در این بین هر کدام یک بار روی نردبان ها کوبیده شد. در چند صحنه کریسچن از نردبان بالا رفت اما دلریو اجازه نداد و او را پرتاب میکرد. حالا دلریو در کرنر میخواهد با نردبان به کریسچن حمله کند که ناموفق بود. کریسچن در حال بالا رفتن از نردبان است که دلریو اجازه نداد و قصد اجرای پاور بامب داشت که کریسچن بدل کرد و او را از رینگ بیرون انداخت. در ادامه کریسچن یک اسپیر به دلریو زد و از نردبان بالا رفت اما برودس کلای آمد و اجازه نداد اما کریسچن به کلای حمله کرد و سر او را به شدت به دو نربان کوبید و باعث خونریزی از سر وی شد! حالا از پشت دلریو حمله کرد و کراس آرم بریکر را روی کریسچن اجرا کرد و از نردبان بالا رفت. دلریو یک قدم تا قهرمانی فاصله داشت که ناگهان ادج با یک ماشین وارد استادیوم شد و با زدن چند بوق حواس دلریو را پرت کرد. از ان طرف کریسچن، نردبان دلریو را هل داد و خودش از نردبان بالا رفت و توانست برنده بازی شود. پس از پایان بازی، اشک در چشمان ادج جمع شده بود و او با کریسچن به خوش حالی پرداخت و به او تبریک گفت.

برنده مسابقه و قهرمان جدید: کریسچن

مسابقه هفتم: وید برت و ایزیکیل جکسون در مقابل کین و بیگشو (C)
این مسابقه بر سر کمربند قهرمانی تگ تیم برگزار شد و به صورت لامبر جک مچ بود و اکثر استارهایی که بازی نداشتند، در کنار رینگ حاضر بودند. بازی آغاز شد و بیگشو و برت به هم حمله کردند که بیگشو مثل آب خوردن او را زد و در ادامه کین به بازی رفت و او هم موفق بود اما ناگهان بیرون رینگ افتاد و هیل ها به او حمله کردند اما سایر استارهای فیس جلوی هیل ها را گرفتند و کین را به داخل رینگ فرستادند. در ادامه بیگ رایت هند و یک کلوسلاین از جکسون به کین زده شد. حالا یک بادی اسلم زیبا از جکسون روی بیگشو اجرا شد! در پایان برت برای اجرای ویستلند روی بیگشو اقدام کرد اما موفق نبود و از وی یک چوک اسلم دریافت کرد و بازی را باخت. پس از پایان بازی، جکسون به برت خیره شده بود و بیگشو و کین نفری یک چوک اسلم به اسلاتر و گابریل زدند.

برنده مسابقه و همچنان قهرمان: کین و بیگشو

مسابقه هشتم: دمیز (C) در مقابل جان سینا در مقابل جان موریسون
قانون مسابقه مین اونت اکستریم رولز که بر سر کمربند قهرمانی WWE بود، به صورت استیل کیج مچ بود. بازی آغاز شد و دمیز در همان ابتدا سعی داشت که از قفس بالا رود که موریسون و سینا به صورت دو نفره به وی برای دقایقی حمله کردند! در ادامه موریسون، سینا را رول آپ کرد اما یک فایو ناکل شافل از او خورد. در همین حین نیز دمیز از پشت اسکال کراشینگ را به سینا زد. در ادامه سینا و موریسون یک سوپر سوپلکس در بالای قفس به دمیز زدند. موریسون در حال بالا رفتن از قفس است که سینا مزاحمش شد اما موریسون یک فلائینگ و سپس سوپلکس اسلم را روی سینا اجرا کرد اما در کاور ناموفق بود. در ادامه سینا و موریسون در بالای قفس با هم درگیر هستند و دمیز نیز در حال خروج از در قفس است که موریسون در را به صورت دمیز کوبید. در ادامه موریسون، استارشیپ پین را به سینا و دمیز زد و در حال خروج از قفس بود که ناگهان آرتروث به او حمله کرد و او را به رینگ برد و به شدت ضرباتی را به سر وی وارد کرد. حالا فینیشر خودش را نیز به جان سینا زد. در ادامه دمیز در بالای قفس بود که سینا آمد و چند پانچ به او زد اما دمیز توانست بر وی مسلط شود و قصد اجرای اسکال کراشینگ را در بالای قفس روی سینا داشت که سینا اجازه نداد و در همان جا یک AA زیبا روی دمیز اجرا کرد و پس از کاور، برنده بازی شد. در همین حین که سینا در حال خوش حالی است و The Champ Is Here را می گوید، شوء به پایان رسید.

برنده مسابقه و قهرمان جدید: جان سینابرای دانلود اکستریم رولز 2011 اینجا کیلیک کنید.


تاریخ ارسال: شنبه 28 اسفند 1395 ساعت 16:34 | نویسنده: satan | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.