دانلود پی پر ویو کشتی کج

دانلود کلیه پی پر ویو های wwe

نتایج کامل پی پی ویو رسلمنیا 27برای دانلود کامل این پی پر ویو بر روی دانلود کلیک کنید.


دانلود


به وب سایت جدید ما سر بزنید .....ادرس وبسایت:       wweppv.ir       

دارک مچ: شیموس (C) در مقابل دنیل برایان
این مسابقه به دلیل کمبود وقت و محدودیت زمانی پخش زنده تلویزیونی نشد و ویدئوی آن در هیچ جا منتشر نخواهد شد. این بازی در دارک مچ ابتدایی پی پی وی و برای تماشاگران انجام شد. این بازی بر سر کمربند ایالات متحده برگزار شد و به صورت لامبر جک مچ بود. در دور تا دور رینگ نیز استاران راء و اسمک داون که در پی پی وی بازی نداشتند، قرار داشتند. بازی بسیار خوبی بود و تماشاگران با حرکات زیبای شیموس و برایان به وجد آمدند. بازی تا جایی دنبال شد که در بیرون رینگ درگیری بین استاران کنار رینگ صورت گرفت و داور زنگ بازی را به صدا درآورد و آن را DQ اعلام کرد.
برنده مسابقه: بدون برنده (شیموس، همچنان قهرمان باقی ماند)

در ادامه و پس از پایان این بازی، تدی لانگ وارد استادیوم شد و اعلام کرد که هم اکنون تمام استاران کنار رینگ به همراه برایان و شیموس باید در یک بتل رویال شرکت کنند. در این بتل رویال 22 نفر حضور داشتند که در پایان د گریت کالی و شیموس در رینگ باقی ماندند که گریت کالی با یک ضربه محکم شیموس را به بیرون پرتاب کرد و برنده این بتل رویال شد. در پایان کالی از سوی هواداران مورد تشویق شدید قرار گرفت.
پروموی آغاز شوء با د راک:در آغاز شوء کری هلسون، خواننده ویژه این مسابقه در استیج ترانه American Beautiful را اجرا کرد و سپس موزیک د راک زده شد و او با استقبال شدید تماشاگران وارد رینگ شد. راک شروع به صحبت کرد و گفت: بالاخره به آتلانتا برگشتم! سرانجام به رسلمنیا برگشتم! در ادامه راک اعلام کرد که امشب زیباترین رسلمنیا تاریخ را رقم خواهد زد و مرد قهرمان! را قهرمان خواهم کرد! در پایان راک کمی سینا را مسخره کرد و این بخش به پایان رسید.مسابقه اول: ادج (C) به همراه کریسچن در مقابل آلبرتو دلریو به همراه برودس کلای
این مسابقه بر سر کمربند قهرمانی سنگین وزن جهان برگزار شد. بازی آغاز شد و دلریو بهتر کار را شروع کرد اما ادج با یک بادی دراپ به بازی برگشت. در ادامه دلریو موفق شد با دخالت روکی خود، سابمیشن کراس آرم بریکر را روی ادج اجرا کند اما ادج خود را آزاد کرد. حالا ادج شارپ شوتر را روی دلریو اجرا کرد که کلای قصد دخالت در بازی را داشت که کریسچن به او یک DDT زد. حالا دلریو از شارپ شوتر ادج خلاص شد اما در برگشت این ادج بود که توانست اسپیر را به آلبرتو بزند و برنده بازی شود. پس از پایان بازی هم ادج به همراه کریسچن به تخریب ماشین دلریو پرداختند و شیشه آن را شکسته و روی دور تا دور آن خط انداختند. در پایان دلریو با چشمانی گریان در کنار ماشین خود آرام گرفت !!!
برنده مسابقه و همچنان قهرمان: ادجمسابقه دوم: کودی رودز در مقابل ری میستریو
در این بازی کودی رودز از یک تم سانگ جدید استفاده کرد و میستریو نیز با ظاهری جدید در مسابقه حضور یافت! بازی آغاز شد و رودز بازی را در اختیار داشت و مسلط کار کرد. یک سوپلکس قوی از رودز زده شد. در ادامه میستریو به بازی برگشت و ماسک محافظ صورت رودز را درآورد و یک 619 به او زد و برای اسپلش رفت که ناموفق بود. در ادامه رودز محافظ پاهای میستریو را درآورد و به بیرون رینگ انداخت. چند هدبات از میستریو زده شد اما در اجرای دایو ناموفق بود. حالا میستریو برای پریدن روی رودز که در بیرون رینگ بود، رفت که رودز با همان محافظ پاهای میستریو دور از چشمان داور یک ضربه به سر او وارد کرد و سپس در رینگ کراس رودز را به او زد و در عین ناباوری برنده بازی شد.
برنده مسابقه: کودی رودزپروموی اسنوپ داگ و تدی لانگ:در بک استیج اسنوپ داگ در کنار تدی لانگ نشسته است تا از یک سری استار تست خوانندگی بگیرد! در ادامه ویلیام ریگال و د گریت کالی آمدند و ترانه ای اجرا کردند که داگ همه آن ها را رد کرد. در ادامه زاک رایدر آمد و شعری خواند که ناگهان رادی پایپر از پشت آمد و یک پس گردنی محکم به رایدر زد! و او شعری نخواند. نفر بعدی یوشی تاتسو و کریس مسترز بودند که مسترز با سینه های خود آهنگ میزد و تاتسو می خواند !!! در پایان نیز هورنسواگل آمد که داگ او را برنده اعلام کرد و آن محل را ترک کرد. در ادامه هورنسواگل با بلاتوئینز قطعه ای خواند و رقصید!مسابقه سوم: گروه دکور در مقابل کین، بیگشو، سانتینو مارلا و کوفی کینگستون
بازی را سانتینو و اسلاتر آغاز کردند که در این بین مارلا خوب کار کرد و در ادامه با بیگشو تگ کرد و بیگشو مثل آب خوردن اسلاتر را زد تا این که برای زدن بیگ رایت هند رفت که ازیکیل جکسون در بازی دخالت کرد و بیگشو را به زمین انداخت. حالا کین با یک پرش، جکسون را زد و در ادامه گابریل را هم با یک بیگ بوت بدرقه کرد اما وید برت از پشت ضربه ای به کین زد و او را به بیرون رینگ انداخت. حالا کوفی کینگستون فینیشر خود را به برت زد و یک کراس بادی هم روی جکسون و گابریل زد. در ادامه مارلا، کبرا را به اسلاتر زد و بیگشو هم در برگشت آن یک بیگ رایت هند، نوش جان اسلاتر کرد تا تیم فیس ها برنده این بازی شوند.
برنده مسابقه: کین، بیگشو، سانتینو مارلا و کوفی کینگستونبک استیج با د راک:
در بک استیج د راک در حال صحبت کردن با ایو تورس است و می گوید: که می تواند لحظات جادویی را به وجود آورد و تو نیز باید مانند من با نفر بعدی که سر راهت خواهد آمد، همین کار را انجام دهی! حالا می یانگ به این جمع اضافه شد و راک از او استقبال کرد و چند لطیفه درباره او به تورس گفت و از او خواست که یانگ را تا کنار رینگ همراهی کند که ایو پذیرفت. در پایان، یانگ یک ضربه به باسن راک زد و همراه ایو رفت. حالا راک یک سری داد و فریاد می زند تا اینکه استیو آستین پشت او ظاهر شد و این دو دقایقی با هم فیس تو فیس شدند. صحبت های کوتاه و آرامی میان این دو رد و بدل شد و هر دو از دیدن هم خوش حال بودند و در پایان با هم دست دادند.مسابقه چهارم: رندی اورتن در مقابل سی ام پانک
اورتن با پایی مصدوم به استقبال این بازی رفت و از سوی تماشاگران مورد تشویق شدید قرار گرفت. بازی آغاز شد و پانک کنترل بازی را در اختیار دارد و روی پای مصدوم اورتن کار میکند. پانک همچنان برتر است تا اینکه اورتن با یک کلوسلاین و سپس پاور اسلم قوی به بازی برگشت و در ادامه ساید سوپلکس را به او زد اما در کاور ناموفق بود. حالا اورتن DDT خود را زد و برای زدن RKO رفت که منصرف شد و به عقب رفت تا پانت کیک بزند اما در وسط راه پای مصدوم او این اجازه را به او نداد. حالا پانک برای پرش مخصوص خود از روی طناب ها رفت که اورتن آن را در هوا به یک RKO تبدیل کرد و برنده بازی شد.
برنده مسابقه: رندی اورتن
بک استیج با د راک:
در اتاقی راک در کنار پی وی هرمن و جین اوکرلاند حضور دارد. راک به هر دو می گید: دوست دارید در تیم من باشید یا سینا ؟ که اوکرلاند چند لحظه بعد با تی شرت جان سینا آمد و خود را جز گروه سینا خواند. در ادامه پی وی هرمن شعار راک را داد و گفت: من در تیم تو هستم و سپس راک به او خوش آمدگوئی گفت. در پایان هرمن شروع به مسخره بازی کرد و راک آن محل را ترک کرد.پروموی معرفی هال اف فیم های 2011:در ادامه هال اف فیمر های امسال در استیج حضور پیدا کردند و یکی پس از دیگری معرفی شدند. عبدالله د باچر، سانی، رود واریورز، درو کری، باب آرم استرانگ و جیم دوگان توسط گوینده ویژه این بخش معرفی شدند و تماشاگران همه آن ها را تشویق کردند. حالا موزیک HBK زده شد و او نیز در میان استقبال شدید تماشاگران با کت و شلوار به استیج آمد و از همه تشکر کرد و این بخش نیز به پایان رسید.

مسابقه پنجم: مایکل کول به همراه جک سواگر در مقابل جری دکینگ لاولر

داور ویژه این بازی استون کلد استیو آستین بود. در ابتدا لاولر به سواگر حمله کرد و او را به رینگ پست کوبید. سپس سراغ کول رفت. کول که در جایگاه شیشه ای خود بود به لاولر التماس میکرد و از او عذر خواست که لاولر دست او را گرفت و او چندین بار به آن جایگاه کوباند. حالا لاولر، کول را به رینگ انداخت و سواگر در حالی که استون کلد حواسش به کول بود، به لاولر حمله کرد. در ادامه کول به بازی مسلط شد و یک سری ضربات عجیب و البته خنده دار را به لاولر زد و برای دقایقی کنترل بازی را در دست گرفت! حالا کول، انگل لاک را روی لاولر اجرا کرد اما لاولر خودش را آزاد کرد و به بازی برگشت. حالا سواگر، حوله ای را به وسط رینگ انداخت که استون کلد با آن حوله سر خود را پاک کرد و سپس سواگر به رینگ آمد و به او اعتراض کرد که استون کلد با یک استانر جواب او را داد! حالا کول به آستین گفت که بازی را تمام کن و چند ضربه به آستین هم زد اما استون کلد او را هل داد و لاولر یک مشت محکم بدرقه راه کول کرد! حالا دراپ کیک از لاولر زده شد و سپس او فینیشرش را اجرا کرد و کاور اما خودش در شماره 2 بلند شد و انگل لاک را روی کول اجرا کرد که کول همان ابتدا تپ اوت کرد اما استون کلد دستور توقف بازی را نداد تا اینکه پس از چند دقیقه زنگ بازی را به صدا درآورد و لاولر برنده بازی شد.
پس از پایان بازی، آستین همراه لاولر در حال خوردن آبجو هستند که بوکرتی آمد و گفت: من هم میخواهم در جشن شما شرکت کنم! بوکرتی حرکات مخصوص خود در وسط رینگ را زد و سپس یک آبجو از آستین دریافت کرد و شروع به خوردن کرد که استون کلد یک استانر به او زد و بوکرتی هر چی خورده بود به بیرون ریخته شد! اما در ادامه یک ایمیل از GM راء آمد و جاش میتوز برای خواندن آن اقدام کرد و GM گفته است: چون استون کلد در بازی به صورت فیزیکی دخالت داشته است نتیجه بازی با قانون DQ به نفع کول اعلام می شود. حالا لاولر به بیرون رینگ رفت از میتوز توضیح خواست و میتوز گفت که من فقط ایمیل را خواندم. اما لاولر او را گرفت و به داخل رینگ انداخت و میتوز هم یک استانر از استون کلد خورد و استون کلد در پایان با ماشین مخصوص خود، استادیوم را ترک کرد.برنده مسابقه: مایکل کولمسابقه ششم: آندرتیکر در مقابل تریپل اچ
در این بازی تریپل اچ با تم سانگ The King Of The King وارد رینگ شد و آندرتیکر نیز با تم سانگ جدید خود در بازی حضور پیدا کرد. بازی آغاز شد و تریپل اچ در ابتدا بهتر کار کرد اما تیکر او را به بیرون رینگ پرتاب کرد. حالا چند پانچ از تریپل اچ زده شد اما آندرتیکر او را به پله های کنار رینگ کوباند. حالا تریپل اچ، آندرتیکر را هل داد و باعث شکسته شدن جایگاه شیشه ای مایکل کول شد. در ادامه یک فلائینگ کلوسلاین از آندرتیکر زده شد اما او در اجرای اولد اسکول ناموفق بود. حالا تریپل اچ برای زدن پدگری روی میز گزارشگران به آندرتیکر رفت که تیکر گلوی او را برای چوک اسلم گرفت اما باز هم HHH برای پدگری رفت که تیکر او را به پایین میز پرتاب کرد. حالا آندرتیکر یک پرواز و پرش بلند مخصوص خود را از رینگ به سمت تریپل اچ با موفقیت انجام داد. حالا تریپل اچ در میز گزارشگران توانست اسپاین باستر را روی تیکر اجرا کند. حالا هر دو رینگ هستند و تریپل اچ به سمت آندرتیکر رفت که ناگهان تیکر برگشت و چوک اسلم به او زد اما در کاور موفق نبود. در ادامه آندرتیکر در اجرای لست راید ناموفق بود و تریپل اچ به او اسپاین باستر زد. حالا تریپل اچ با صندلی برای حمله به آندرتیکر رفت که تیکر یک بیگ بوت به او زد و خودش صندلی را برداشت و دو ضربه محکم به کمر او وارد کرد. در ادامه تریپل اچ موفق شد پدگری را بزند اما در کاور موفق نبود. حالا آندرتیکر موفق شد لست راید را بزند و در ادامه نیز تومب استون را به تریپل اچ زد اما باز هم HHH مقاومت کرد. در ادامه تریپل اچ موفق شد یک DDT و دو پدگری به آندرتیکر بزند اما خبری از موفقیت در کاور نبود !!! کار به جایی رسید که تریپل اچ چندین ضربه محکم با صندلی به کمر آندرتیکر زد و سپس یک ضربه به سر آن وارد کرد. آندرتیکر، گویا دچار ضعف و خستگی شده و تریپل اچ بالای سر او برایش کری می خواند که ناگهان تیکر گلوی تریپل اچ را گرفت و برای چوک اسلم رفت اما باز هم ضعف او اجازه نداد! تریپل اچ حرکات مخصوص آندرتیکر در زمان پیروزی را انجام داد و تومب استون را به او زد اما در عین ناباوری آندرتیکر در شماره 2 از کاور بیرون آمد! حالا تریپل اچ که کمی ترسیده است، یک چکش آورد و برای زدن آندرتیکر رفت که ناگهان Dead Men سابمیشن هلز گیت را روی او اجرا کرد و تریپل اچ بعد از چند دقیقه مقاومت، تپ اوت کرد و نوزدهمین قربانی Dead Men لقب گرفت. بازی با برد آندرتیکر به پایان رسید و علامت 0-19 در استادیوم نمایان شد و موزیک آندرتیکر در حال نواختن است. پس از پایان بازی، برانکارد آندرتیکر را به بیرون انتقال داد!!! ظاهرا مصدومیت او تشدید شده است.
برنده مسابقه: آندرتیکرمسابقه هفتم: دالف زیگلر و لیکول به همراه ویکی گوئررو در مقابل موریسون، تریش و اسنوکی
بازی آغاز شد و تریش و میشل کار را شروع کردند. میشل در اجرای استایل کلش ناموفق است و از تریش فیس باستر خورد. حالا چند پانچ از میشل زده شد اما تریش با کلیک کیک جواب او را داد. حالا کاور از تریش انجام شد اما زیگلر دخالت کرد و موریسون هم به او استارشیپ را بیرون رینگ زد. تریش با اسنوکی تگ کرد و اسنوکی حرکات زیبایی را انجام داد و در پایان یک اسپلش قوی به میشل زد و برنده بازی شد.
برنده مسابقه: موریسون، تریش و اسنوکیمسابقه هشتم: دمیز (C) به همراه الکس رایلی در مقابل جان سینا
مین اونت رسلمنیا امسال بر خلاف سال های گذشته بر سر کمربند قهرمانی WWE بود. بازی آغاز شد و یک آپرهند از دمیز زده شد اما جان سینا یک فلائینگ لگ دراپ به او زد. در اکثر دقایق بازی، دمیز از طرف تماشاگران تشویق شد و دیگر خبری از تشویق شدن جان سینا نبود حتی در لحظه ورودش به داخل رینگ! هر دو استار چندین بار کاور را انجام دادند اما در هیچ یک موفق نبودند. یک بیگ بوت قوی از دمیز زده شد اما در ادامه سینا موفق شد فایو ناکل شافل را اجرا کند اما موفق به اجرای AA نشد و DDT از دمیز دریافت کرد. حالا سینا STF را روی دمیز اجرا کرده است اما میز به سختی موفق شد خود را آزاد کند. در ادامه رایلی حواس سینا را پرت کرد و دمیز اسکال کراشینگ را از پشت به سینا زد اما در کاور ناموفق بود. حالا سینا، دمیز را هل داد و او به داور خورد و در ادامه سینا AA را اجرا کرد اما خبری از داور نبود! حالا رایلی با کیف یک ضربه محکم به سینا زد و دمیز کاور کرد اما سینا در عین شگفتگی در شماره 2 بیرون آمد! حالا در بیرون رینگ، سینا دمیز را به شدت به رینگ پست کوباند و هر دو با یک کلوسلاین به محل جایگاه تماشاگران پرت شدند. داور تا شماره 10 شمرد و پس از آن زنگ بازی را به صدا درآورد و هر دو استار کانت اوت شدند اما دمیز همچنان قهرمان باقی ماند.
برنده مسابقه و همچنان قهرمان: دمیز

حالا موزیک د راک زده شد و او با هیجان شدید تماشاگران، کاپشن خود را درآورد و به وسط رینگ رفت که ناگهان یک ایمیل از GM راء آمد. جیم راس و جری لاولر برای خواندن رفتند که راک اجازه نداد. راک برای خواندن آن رفت و چند کلمه ابتدایی آن را خواند و بعد از کمی مکث گفت: کسی به این اهمیت نمی دهد و لب تاپ را به زمین پرت کرد. حالا به رینگ رفت و گفت: من میزبان رسلمنیا هستم و من میگویم که بازی باید دوباره بدون هیچ قانونی آغاز شود. حالا سینا، به سرعت دمیز را به رینگ برد و برای زدن AA به او رفت که موفق نبود و از پشت یک راک باتوم از د راک نوش جان کرد و دمیز او را کاور کرد و برنده بازی و همچنان قهرمان باقی ماند.

پس از پایان بازی، د راک به دمیز خیره شده است که پس از چند ثانیه راک مجددا به داخل رینگ رفت و چند پانچ بسیار قوی به او زد. حالا اسپاین باستر را به زیبایی روی او اجرا کرد و در پایان هم پیپلز البو را به دمیز زد و با تماشاگران شروع به گرفتن جشن کرد. استادیوم غرق از خوش حالی است و شوء همین لحظه به پایان رسید.منبع مطلب: http://bombdl.mihanblog.comبرای دانلود پی پر ویو رسلمنیا 2011  اینجا کلیک کنید.

مطالب مرتبط:دانلود پی پر ویو رسلمنیا 2011


دانلود رسلمنیا 28


دانلود مسابقات رسلمنیا 30


دانلود مسابقات رسلمنیا 31


دانلود ارشیو کامل رسلمنیا


دانلود پی پر ویو رویال رامبل 2011


دانلود پی پر ویو المنیشن چمبر 2011

تاریخ ارسال: جمعه 27 اسفند 1395 ساعت 20:35 | نویسنده: satan | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.