X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

دانلود پی پر ویو کشتی کج

دانلود کلیه پی پر ویو های wwe

دانلود پی پر ویو المینیشن چمبر 2014برای دانلود پی پر ویو زیبای المنیشن چمبر 2014 بر روی دانلود کلیک کنید.
توضیحات: در این پست براتون دانلود پی پر ویو المینیشن چمبر 2014 رو اماده کردم از این پی پر ویو زیبا رو از دست ندید.

WWE Elimination Chamber (2014) Poster by Dinesh-Musiclover

لینک اینستاگرام از همه چی:
Instagram Modern Cross Stitch Pattern

دانلود پی پرویو elimination chamber 2014  در ادامه مطلب...اطلاعاتی درباره پی پر ویو  المنیشن چمبر 2014:الیمینیشن چمبر یا اتاق نابودی (به انگلیسی: Elimination Chamber) یک رویداد غیر رایگان (Pay-Per-View) در کشتی حرفه‌ای است که توسط کمپانی دبلیو دبلیو ای تهیه می‌شود و این دوره‌اش هم که پنجمین دوره آن بود در ۲۳ فوریه ۲۰۱۴ در مجموعه ورزشی تارگت سنتر شهر مینیاپولیس ایالت مینسوتا برگزار شد. روند معمول این مسابقات این است که حداقل یک مسابقه درون محفظه نابودی خواهد بود.

WWE Elimination Chamber 2014 Poster by Chirantha


الیمینیشن چمبر شامل مسابقاتی بین دشمنی‌های موجود، ماجراهای پیش آمده و استوری‌هایی خواهد بود که پیش از این در برنامه‌های راو یا اسمک داون پخش شده بود. کشتی‌گیرها با توجه به مسابقات یا سری اتفاقاتی که برایشان رخ می‌دهد و تنش را به حد اکثر می‌رساند، نقش منفی یا قهرمان به خود می‌گیرند.WWE Elimination Chamber 2014 Poster by AliTaKeRمسابقه اصلی، مسابقه الیمینیشن چمبر بود که طی آن رندی اورتِن که کمربند دبلیودبلیوئی سنگین وزن جهان خود را در رویال رامبل مقابل سینا حفظ کرده بود اینبار مقابل پنج نفر باید از آن دفاع می‌کرد. در راو شب بعد از رویال رامبل، دنیل براین با رووسا(به انگلیسی: The Authority) روبرو شد تا درمورد کنار گذاشته شدنش از مسابقه رامبل بحث کند.Image result for elimination chamber 2014 posterاستفنی مک‌ماهون با گفتن اینکه خودش و تریپل اچ نیخواستند که براین در یک شب در دو مسابقه حضور داشته باشد تا آسیب نبیند، سعی کرد قضیه را جمع کند ولی براین گفت که رووسا با او دشمنی شخصی دارند و همه‌اش بخاطر این است که او از آنها محبوب‌تر است و سپس از تریپل اچ خواست تا او را هم وارد مسابقه چمبر کند تا مقابل اورتن قرار بگیرد. تریپل اچ گروه شیلد را وارد رینگ کرد تا به براین حمله کنند ولی شیمسِ تازه بازگشته و جان سینا به کمک براین آمدند. این درگیری باعث تعیین مسابقه‌ای در همان شب شد؛ یک مسابقه تگ تیم شش نفره بین گروه شیلد و شیمس، براین وسینا برای تعیین سه شخص حاضر در چمبر مقابل اورتن؛Elimination Chamber 2014 Poster ft. Chris Jericho. by SJerichoبه این صورت که هر کدام از این دو تیم برنده می‌شد هر سه عضو آن وارد چمبر می‌شود. طی این مسابقه ناگهان خانواده وایِت به براین و شیمس و سینا حمله کردن و باعث Disqualify شدن گروه شیلد شدند؛ به این ترتیب، سینا، شیمس و براین به مسابقه الیمینیشن چمبر راه یافتند. در قسمت ۳۱ ژانویه اسمک داون هم، کریسچن مقابل جک سوئگر و آنتونیو سزارو مقابل دولف زیگلر به برتری رسیدند تا دو نفر باقی‌مانده مسابقه الیمینیشن چمبر هم مشخص شود. در راو ۳ فوریه، استفنی مک‌ماهون اعلام کرد که اورتن باید در هفته‌های باقی‌مانده پیش رو تا الیمینیشن چمبر در مقابل تک تک رقبایش قرار بگیرد. او از براین در همان شب شکست خورد؛ در اسمک‌داون ۷ فوریه کریسچن را شکست داد، سپس در راو ۱۰ فوریه از سینا و در اسمک‌داون ۱۴ فوریه از سِزارو شکست خورد. آخرین رقیب او یعنی شیمس هم در راو ۱۷ فوریه، بخاطر دخالت گروه شیلد و کمک به اورتِن با تسلیم (به انگلیسی: Disqualification) به برتری رسید.Elimination Chamber Poster Feat. Randy Orton! by AMJ07


در قسمت ۳۱ ژانویه اسمک داون همچنین از آنجایی که خانواده وایِت باعث شدند تا اعضای گروه شیلد فرصت قهرمانی کمربند دبلیودبلیوئی سنگین وزن جهان را از دست بدهند، شیلد آنها را به یک مسابقه در PPV پیش رو فراخواندند و بعد از اینکه به توصیه تریپل اچ مبنی بر فراموش کردن موضوع توجهی نکردند این مسابقه تگ تیم شش نفره بین این دو گروه ثبت شد.


WWE Elimination Chamber 2014 - Fan Poster by RynWlsnپس از اینکه در دسامبر، بازگشت باتیستا به دبلیودبلیوئی اعلام شد آلبرتو دل ریو هر زمان که تبلیغی از باتیستا پخش می‌شد وارد صحنه شده و می‌گفت همه باید دربارهٔ او صحبت کنند نه درمورد باتیستا و قسم خورد که در مسابقه رویال رامبل او را از رینگ به بیرون خواهد انداخت؛


WWE Elimination Chamber 2014 Poster by thetrans4medدر راو ۲۰ ژانویه، دل‌ریو ری میستریو را شکست داد؛ در همان حال که دلریو پیروزی‌اش را جشن می‌گرفت باتیستا وارد شد (اینجا بازگشت باتیستا به کمپانی است) و سپس به دل‌ریو فن باتیستا بام(به انگلیسی: Batista Bomb) زد. دل‌ریو بعنوان شماره ۲۷ و باتیستا بعنوان شماره ۲۸ وارد رامبل شدند.Image result for elimination chamber 2014 posterباتیستا خیلی زود دل‌ریو را از رینگ خارج کرد. در راو ۳ فوریه، باتیستا مشغول صحبت در رینگ بود که دل‌ریو وارد شد و به او حمله‌ور شد. دل‌ریو وقتی دید باتیستا دوباره دارد بر او غلبه می‌کند از رینگ فرار کرد. در راو هفته بعد، بعد از اینکه دل‌ریو دولف زیگلر را شکست داد باتیستا وارد شده و به دل‌ریو حمله کرد و با فن باتیستا بام او را بر روی میز گزارشگران کوبید. دقایقی بعد، تریپل اچ اعلام کرد که این‌دو، در PPV با هم مسابقه خواهند داد.Elimination Chamber 2014 Poster by Tripleh021طبق اعلام وب‌سایت WWE.com قرار شد در این پِی-پِر-ویو برادران اوسو(جیمی و جِی اوسو) در یک مسابقه تگ تیم برای قهرمانی کمربند تگ تیم به مصاف دِ نو اِیج اَوت‌لاز(دِ رُود داگ و بیلی گان) بروند. این مسابقه بعد از درخواست برادران اوسو مبنی بر مبارزه بر سر کمربند ثبت شد که اَوت‌لاز هم آن را پذیرفتند.


Image result for elimination chamber 2014 posterدو یار گروه منحل شدهٔ Prime Time Players یعنی تایتِس اُنیل و دِرِن یانگ هم در این مسابقات با هم مبارزه می‌کنند. این مسابقه در اسمک‌داون ۳۱ ژانویه شکل گرفت بعد از اینکه آنها در یک مسابقه تگ تیم شکست خوردند و تایتس ناگهان به یانگ حمله کرد و گفت که یانگ «یک بار اضافه» است و «باعث پس‌رفت» او شده است.Image result for elimination chamber 2014 posterدر اسمک‌داون ۱۳ فوریه، جک سوئگر در یک مسابقه مرگبار چهار جانبه(به انگلیسی: Fatal Four-Way Match) مارک هنری، ری میستریو و کوفی کینگستون را شکست داد تا رقیب شماره یک بیگ ای برای کمربند قهرمانی بین قاره‌ای شود و قرار شد در PPV با او مبارزه کند.

مسابقه آغازین این PPV بین برادران رودز(کُدی و گُلداست) و رایبک و کورتیس اکسل بود.
Image result for elimination chamber 2014 poster


منبع مطالب بالا:fa.wikipedia.org

WWE Elimination Chamber 2014 - Poster by thetrans4med
 

مسابقه کیک اف : کودی رودز و گلداست در مقابل رایبک و کرتیس اکسل.
 

 
مسابقه اول : بیگ ای  در مقابل جک سواگر مسابقه اینتر کانتینتال مچ.
 


مسابقه دوم : د نیو ایج آوتلاوز در مقابل یوسوز بر سر کمربند تگ تیم.مسابقه سوم : 
تایسن اونیل در مقابل درن یانگ مسابقه تک نفره.

 

مسابقه چهارم : وایت فمیلی در مقابل  د شیلد
  six man tag team matchمسابقه پنجم : ای جی در مقابل کمرون بر سر کمربند کشتی کج زنان.مسابقه هفتم : مسابقه المیشن چمبر مچ 6 نفره بین رندی اورتون و دنیل برایان و کریشن وشیمس و سزارو و جان سینا بر سر کمربند های wwe و سنگین وزن چهان.


Image result for elimination chamber 2014 poster


برای دانلود مسابقه شیش نفره المنیشن چمبر مچ  بالا اینجا کلیک کنید.کاورپک های پی پر ویو الیمینیشن چمبر 2014:
Image result for elimination chamber 2014 poster

تاریخ ارسال: جمعه 4 فروردین 1396 ساعت 23:00 | نویسنده: satan | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.